Mecz Chojniczanka Chojnice vs Pogoń Siedlce, wynik 1-2

W dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 15:45 na Stadionie Miejskim Chojnice odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice a Pogoń Siedlce. Po pełnym zwrotów akcji spotkaniu, ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo rezultatem 2-1. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Mecz nie wymagał rozstrzygnięcia w dogrywce ani rzutów karnych. Sędzią głównym spotkania był S. Tarnowski.

Mecz pomiędzy Chojniczanką Chojnice i Pogonią Siedlce

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim w Chojnicach odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce w ramach 16. kolejki II Ligi - East.

Od samego początku spotkania atmosfera była niesamowicie napięta. Zarówno kibice Chojniczanki, jak i Pogoni dopingowali swoje drużyny, tworząc gorącą atmosferę na stadionie.

Już w 39. minucie meczu, W. Szumilas z Chojniczanki wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Jednak Pogoń Siedlce szybko odpowiedziała bramką C. Demianiuka, wyrównując wyniki na 1-1, co było rezultatem do przerwy.

W drugiej połowie obie drużyny starały się zdobyć bramkę prowadzącą, ale to Pogoń Siedlce odegrała się w ostatnich chwilach meczu. W 90. minucie M. Majewski zdobył bramkę, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo z wynikiem końcowym 2-1.

Spotkanie to było bardzo emocjonujące, obie drużyny walczyły o zwycięstwo do samego końca. Niestety dla Chojniczanki Chojnice, Pogoń Siedlce okazała się lepsza w tej rywalizacji.

Warto zauważyć, że sędzią spotkania był S. Tarnowski, który skutecznie prowadził mecz, choć nie obyło się bez kontrowersji. Kartki żółte zostały pokazane łącznie dziesięciu zawodnikom, pięciu z każdej drużyny, jednak żadnej z drużyn nie została pokazana czerwona kartka.

Następne mecze dla Chojniczanki Chojnice to starcia z Olimpią Elbląg, Wisłą Puławy oraz Lechem Poznań II, natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola.