Mecz Chojniczanka Chojnice kontra Górnik Łęczna na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 29' 1-0 Ł. Grzeszczyk 44' 1-1 M. Cegiełka 88' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 72'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 41' K. Podlinski 47'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Nieciecza natomiast Górnik Łęczna podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i ŁKS Łódź.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak M. Bartosiak D. Dziwniel częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nużące. Wielokrotnie zdarzają się brutalne faule, książkowe gole czy asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.