Mecz Olimpia Elbląg kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 2-1

W sobotę, 11 listopada odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, było częścią 17. kolejki II Ligi - East. Ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi, wygrywając 2-1. Już na przerwę Olimpia prowadziła 1-0, a po pełnym zwrotów akcji drugim meczu, to oni mogli cieszyć się z pełnej puli punktów.

D. Krumplewski

Następne mecze dla Olimpia Elbląg: Lech Poznań II, Kotwica Kołobrzeg, Olimpia Grudziądz.

Następne mecze dla Chojniczanka Chojnice: Wisła Puławy, Lech Poznań II, ŁKS Łódź II.

--- Olimpia Elbląg zmierzyła się z Chojniczanką Chojnice w meczu II ligi na stadionie Miejskim. Emocjonujące starcie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego tempa, zespoły starały się przejąć kontrolę nad boiskiem. Pierwszą bramkę na 23. minucie zdobył J. Sangowski, otwierając wynik na korzyść Olimpii Elbląg. Chojniczanka Chojnice próbowała odrobić straty, jednak obrona gospodarzy była niezachwiana. Po przerwie, drużyna gospodarzy wzmocniła swoje występy, co zaowocowało bramką D. Kozery w 62. minucie, ustalając wynik na 2-0. Mimo determinacji Chojniczanki, Olimpia Elbląg utrzymała kontrolę nad meczem. G. Szymusik zdobył honorową bramkę dla gości w 76. minucie, jednak nie udało im się odwrócić losów spotkania. Sędzia D. Krumplewski poprowadził mecz z należytą precyzją, utrzymując dyscyplinę na boisku. Wyróżnił kilku zawodników kartkami żółtymi za agresywne zachowania. Olimpia Elbląg zasłużenie odniosła zwycięstwo, prezentując wysoką jakość gry. Kibice mogą być dumni z występu swojej drużyny, która teraz przygotowuje się do kolejnych emocjonujących starć. ### Następne mecze dla Olimpia Elbląg: - Lech Poznań II - Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz. ### Następne mecze dla Chojniczanka Chojnice: - Wisła Puławy - Lech Poznań II - ŁKS Łódź II.