Kalisz kontra Chojniczanka Chojnice, wynik meczu - 0-1

Dnia 2023-09-17 10:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz i Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 73' 0-1

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 40' K. Koczy 56'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Boczek 5' O. Paprzycki 32' T. Mikolajczak 62' G. Szymusik 74'

Czerwone kartki Kalisz: K. Koczy 56'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Hutnik Kraków.

Kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak K. Koczy T. Boczek stale sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych emocji. Potyczki między piłkarzami są nader bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nudzą fana. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, idealne gole oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Kalisz i Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSRiR.