Spotkanie Radunia Stężyca kontra Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 1-2

Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice zmierzyły się w emocjonującym pojedynku na Gminnym Stadionie Sportowym. Mecz ten, który odbył się 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:15, zakończył się zwycięstwem drużyny Chojniczanki Chojnice 2:1. Mimo prowadzenia Radunii Stężyca 1:0 na przerwie, ostatecznie to goście okazali się skuteczniejsi, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 27. kolejce II Ligi - East.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Radunia Stężyca vs. Chojniczanka Chojnice

Mecz pomiędzy drużynami Radunii Stężyca i Chojniczanki Chojnice odbył się na Gminnym Stadionie Sportowym w ramach 27. kolejki II Ligi - East. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą kulę zgiełku i emocji.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0 po bramce zdobytej przez H. Zwozny'ego w 25. minucie. Radunia Stężyca kontrolowała grę, ale goście nie zamierzali się poddawać.

W drugiej połowie Chojniczanka Chojnice zaczęła naciskać i w 56. minucie R. Kurtovic wyrównał wynik na 1-1. Zawodnicy gości nie spoczęli na laurach i już w 64. minucie V. Sabala strzelił drugą bramkę dla swojego zespołu, ustalając wynik na 1-2.

Mecz obfitował w ostre pojedynki, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. Po stronie gospodarzy kartki otrzymali K. Tulowiecki (15'), B. Kasprzak (54'), P. Czajkowski (78'), D. Bashlay (90') oraz sam strzelec bramki H. Zwozny (90'). Natomiast w zespole gości kartonikami ukarani zostali H. Vitalucci (66'), S. Szczytniewski (89') oraz D. Nowacki (90').

W drugiej połowie nie obyło się bez emocji, a w końcówce meczu zawodnicy obu drużyn stali się nerwowi, co zaowocowało czerwoną kartką dla jednego z piłkarzy Radunii Stężyca oraz Chojniczanki Chojnice, jednak ich nazwiska nie zostały podane w oficjalnym protokole.

Chojniczanka Chojnice odniosła zwycięstwo na wyjeździe, pokonując Radunię Stężyca 2-1. Kibice obu drużyn byli świadkami wyrównanej i pełnej emocji potyczki. Następne mecze obu zespołów zapowiadają się równie interesująco, a fani piłki nożnej z pewnością czekają na kolejne widowiska na boisku.