cChojniczanka Chojnice kontra Śląsk Wrocław II, wynik meczu 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-09-11 15:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice oraz Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: A. Pląskowski 15' 1-0 M. Mikołajczyk 54' 2-0 S. Krocz 65' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Klichowicz 51'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Krocz 65'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter spotkania to P. Idzik. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Ślęza Wrocław oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Wigry Suwałki.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Klichowicz S. Krocz nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz gole, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chojniczanka Chojnice i Śląsk Wrocław II z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.