Spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice dnia 2022-10-14 16:00

Dnia 2022-10-14 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: B. Eizenchart 60' 0-1 K. Antonik 62' 0-2 S. Skrzypczak 79' 1-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 45' K. Kasperowicz 76' K. Kasperowicz 90' B. Kalinkowski 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 48' R. Adamski 65' B. Wasiluk 89' R. Hoogenhout 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych zawodników drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak M. Grolik B. Eizenchart wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Trafiamy na wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.