Lech Poznań II - Chojniczanka Chojnice, wynik meczu 3-2

Lech Poznań II - Chojniczanka Chojnice wynik 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznań II a Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2021-10-16 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się Lech Poznań II i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: R. Baturina 15' 1-0 K. Palacz 19' 2-0 S. Skrzypczak 39' 2-1 A. Kozubal 59' 3-1 Ł. Wolsztyński 90' 3-2

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Laskowski 47' K. Palacz 48' A. Kozubal 55' L. Norkowski 74'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Mikolajczyk 6' M. Cegielka 23' D. Byrtek 51' L. Wolsztynski 65' S. Olszewski 85'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Kalisz i Olimpia Grudziądz a Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg.

Bardzo często liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników i obrońców piłkarskie drużyny i zawodnicy jak A. Laskowski M. Mikolajczyk stale sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze statyczne. Obserwujemy efektowne asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Lech Poznań II i Chojniczanka Chojnice jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.