Spotkanie Arka Gdynia kontra Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 2-1

Arka Gdynia kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia a Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-22 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: P. Tuszyński 25' 0-1 K. Mazek 43' 1-1 K. Skóra 49' 2-1

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Purzycki 7' M. Marcjanik 27' O. Haydary 70' K. Czubak 87' S. Milewski 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Tuszynski 52' M. Grolik 60' F. Karbowy 68' M. Mikolajczyk 82' S. Skrzypczak 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Bardzo często oddani kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak A. Purzycki P. Tuszynski stale gwarantują fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania męczą fana. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.