Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice, wynik meczu: 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 19' 0-1 M. Mikolajczyk M. Banaszewski 66' 1-1 F. Borowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Drewniak 28' F. Karbowy 44' B. Kalinkowski 82'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak S. Drewniak systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Stale trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, efektowne asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Ludowy.