Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Wisla Krakow zakończone wynikiem 1-0

Chojniczanka Chojnice - Wisla Krakow, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-09-30 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice a Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: T. Mikołajczak 50' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 15' T. Mikolajczak 66' M. Grolik 69' M. Bartosiak 82'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 12' J. Niewiadomski 21' D. Hugi 25' I. Jelic Balta 33'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 82'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania to P. Gryckiewicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Wisla Krakow podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Puszcza Niepołomice.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Bartosiak B. Moltenis raz za razem zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki między drużynami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska męczą kibica. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.