Motor Lublin kontra Chojniczanka Chojnice, wynik spotkania 0-0

W dniu 2021-10-02 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Motor Lublin a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Motor Lublin i Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: T. Swedrowski 45' M. Firlej 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Mikolajczyk 59'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda a Chojniczanka Chojnice z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak T. Swedrowski M. Mikolajczyk systematycznie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezwzględne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Motor Lublin i Chojniczanka Chojnice i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Arena Lublin.