Mecz Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy, wynik końcowy 3-1

Dnia 2022-03-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Wisła Puławy.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Wisła Puławy zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: Carlos Daniel 8' 0-1 A. Pląskowski 35' 1-1 M. Grolik 58' 2-1 S. Olszewski 81' 3-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Niepsuj 12' S. van Huffel 26' D. Byrtek 68'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Socha 34' B. Bartosiak 56' L. Wiech 62'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia spotkania to Ł. Ostrowski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. D. Niepsuj P. Socha stale serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że zmagania nas męczą. Bardzo często obserwujemy wyśmienite gole i asysty, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Chojniczanka Chojnice i Wisła Puławy oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.