Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Hutnik Kraków na obiekcie Stadion Miejski Chojnice dnia 2022-04-02 17:30: 3-2

W dniu 2022-04-02 17:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Hutnik Kraków zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: K. Swiatek 4' 0-1 A. Plaskowski 48' 1-1 S. van Huffel 70' 2-1 K. Lelek 88' 2-2 S. Olszewski 89' 3-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice:

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki drętwe. Nieustannie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe gole oraz asysty dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych drużyn jak Chojniczanka Chojnice i Hutnik Kraków z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.