Na obiekcie Stadion Znicza miał miejsce mecz Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice: 0-1

Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Chojniczanka Chojnice wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-03-13 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Znicz Pruszków a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: A. Plaskowski 29' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: Maksymilian Brejnak 70' I. Lewczuk 77' L. Hrnciar 78'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 81' M. Cegielka 84' D. Byrtek 88'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania - W. Krzton. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki oraz Sokół Ostróda a Chojniczanka Chojnice z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Wierni fani śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Maksymilian Brejnak M. Grolik wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne bramki czy asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Znicz Pruszków i Chojniczanka Chojnice z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Znicza.