Pogoń Grod. Mazowiecki vs Chojniczanka Chojnice, wynik spotkania: 0-3

Pogoń Grod. Mazowiecki vs Chojniczanka Chojnice 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2021-10-30 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 41' 0-1 S. Skrzypczak 69' 0-2 M. Grolik 85' 0-3

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: A. Theus 8'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grobelny 3'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: B. Urbanski 45'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter spotkania - K. Gasiorowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo A. Theus M. Grobelny nieprzerwanie gwarantują swoim stałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, ostre faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.