Mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Chojniczanka Chojnice dnia 2024-02-24 11:45 - końcowy wynik 3-0

W sobotę, 24 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Chojniczanka Chojnice. Kotwica Kołobrzeg zdominowała spotkanie, pokonując Chojniczankę Chojnice 3-0. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli dwubramkowe prowadzenie, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z Meczu Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice

W dniu 24 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Chojniczanka Chojnice. Gospodarze przystąpili do spotkania z determinacją, a atmosfera na stadionie była niesamowita, pełna wiary w sukces swojej drużyny. Sędzią głównym tego starcia był K. Paszkiewicz.

Początek meczu był dynamiczny, obie drużyny starały się narzucić swoje warunki. Jednak to Kotwica Kołobrzeg szybko objęła prowadzenie. W 39. minucie Jonathan strzelił pierwszego gola, zapalając emocje kibiców. Chwilę później, bo w 44. minucie, to znów Jonathan okazał się bohaterem, podnosząc prowadzenie gospodarzy na 2-0 przed przerwą.

Po zmianie stron Kotwica Kołobrzeg nie zwalniała tempa. W 61. minucie Jonathan strzelił kolejnego gola, ustalając wynik na 3-0. Chojniczanka Chojnice próbowała odwrócić losy meczu, ale skuteczna gra obronna gospodarzy uniemożliwiała jej zdobycie bramki honorowej.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie gospodarzy żółtą kartkę otrzymał... [brak danych]. Natomiast w zespole gości kartki obejrzało aż pięciu zawodników: S. Szczytniewski (17'), V. Sabala (39'), D. Nowacki (47'), K. Korczyc (64') oraz D. Skiba (77').

Pomimo starań obu drużyn, ostatecznie to Kotwica Kołobrzeg okazała się lepsza, sięgając po zwycięstwo 3-0. Kibice opuszczający Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka byli usatysfakcjonowani grą swoich ulubieńców, a ci z nich, którzy strzelili bramki - Jonathan, z pewnością zapadną im w pamięć na długo.

Następne mecze dla Kotwica Kołobrzeg to starcia z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca. Natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z drużynami Stal Stalowa Wola, Olimpią Grudziądz i Stomilem Olsztyn.