Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice, wynik meczu: 0-3

Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2022-02-27 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Radunia Stężyca i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: S. van Huffel 6' 0-1 A. Plaskowski 46' 0-2 A. Plaskowski 73' 0-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 13' R. Stepien 14' R. Kosznik 50' K. Lizakowski 70' J. Witek 76'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 21'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda natomiast Chojniczanka Chojnice z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo J. Letniowski T. Mikolajczak stale sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami okazują się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż spotkania męczą kibica. Obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.