Spotkanie między Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki dnia 2021-11-20 16:55: 1-0

Chojniczanka Chojnice vs Wigry Suwałki wynik spotkania 1-0. W dniu 2021-11-20 16:55 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki.

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Wigry Suwałki wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: L. Wolsztynski 14' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 61'

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 22' B. Pretnik 40' K. Michalski 87'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Sokół Ostróda.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak T. Mikolajczak T. Lewandowski wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nudne. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Chojniczanka Chojnice oraz Wigry Suwałki i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.