Mecz GKS Katowice kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 3-0

GKS Katowice kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 3-0. Dnia 2022-11-05 19:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy GKS Katowice a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: J. Arak 48' 1-0 A. Jędrych 82' 2-0 A. Błąd 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: F. Karbowy 52' S. Drewniak 61' M. Mikolajczyk 72'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter meczu to J. Małyszek. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu GKS Katowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak F. Karbowy nieustannie gwarantują własnym wiernym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Stale trafiamy na książkowe gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania drętwe. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak GKS Katowice i Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.