Mecz Chojniczanka Chojnice kontra ŁKS Łódź II, wynik końcowy 3-2

W ostatnim starciu II ligi - East drużyny Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź II zmierzyły się na Stadionie Miejskim Chojnice. Po emocjonującym meczu, zwycięstwo odniosła Chojniczanka Chojnice, pokonując ŁKS Łódź II 3-2. Choć wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie ŁKS Łódź II 1-0, to ostatecznie to drużyna gospodarzy wyszła zwycięsko. Mecz odbył się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 13:30.

Mecz pomiędzy drużynami: Chojniczanka Chojnice vs. ŁKS Łódź II

Wczoraj, na stadionie Miejskim w Chojnicach odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy gospodarzami - Chojniczanką Chojnice, a gośćmi - drużyną ŁKS Łódź II. Spotkanie, które odbyło się w ramach 20. kolejki II Ligi - East, zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy.

Pierwsza połowa meczu była pełna napięcia i emocji, zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść gości. O. Slawinski zdobył bramkę dla ŁKS Łódź II w 18. minucie spotkania.

Druga połowa przyniosła zwrot akcji, gdyż już w 49. minucie A. Pralat wyrównał wynik na 1-1. Chwilę później, bo już w 53. minucie, ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę, ustalając wynik na 2-1 dla Chojniczanki. W 77. minucie W. Szumilas powiększył prowadzenie gospodarzy, zdobywając trzecią bramkę dla swojej drużyny. Mimo że ŁKS Łódź II nie poddało się, a O. Koprowski zdobył bramkę dla gości w 81. minucie, to nie udało im się odrobić straty i mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Chojniczanki Chojnice.

Spotkanie było pełne zażartej walki i widowiskowych akcji, co sprawiło, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Atmosfera na stadionie Miejskim była niesamowita, a emocje sięgały zenitu wraz z kolejnymi bramkami. Zarówno gospodarze, jak i goście zaprezentowali się z dobrej strony, co sprawiło, że mecz był niezwykle wyrównany aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Warto również zaznaczyć, że zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. Dla Chojniczanki byli to: D. Nowacki (25'), M. Kozina (42') i P. Kolesar (90'), natomiast dla ŁKS Łódź II - A. Mlynarczyk (35') oraz O. Koprowski (64').

Następne mecze dla Chojniczanki Chojnice to starcia z drużynami Stal Stalowa Wola, Olimpia Grudziądz oraz ponownie Stal Stalowa Wola. Natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Stomilem Olsztyn, Kaliszem i holenderskim zespołem Heerenveen.