Spotkanie między Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice na stadionie Stadion Miejski: końcowy wynik 1-1

Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-08-15 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Ruch Chorzów a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: T. Swedrowski 35' 1-0 T. Wojtowicz P. Tuszynski 90' 1-1 S. Drewniak

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 54' F. Nawrocki 63'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 37' K. Kasperowicz 47'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Ruch Chorzów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Pogoń Siedlce.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak K. Kasolik P. Czajkowski niejednokrotnie zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Stale trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, przepiękne gole i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.