Spotkanie Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice, wynik 1-1

Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 16. Zmierzyły się Olimpia Elbląg oraz Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 56' 0-1 H. Krawczun 82' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 46'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 39' A. Plaskowski 86' M. Grobelny 89'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Hutnik Kraków natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki oraz Sokół Ostróda.

Wielu fanów z zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak K. Krasa T. Mikolajczak nieraz zapewniły kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami są zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.