Dnia 2021-11-12 17:00 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice miał miejsce mecz między Chojniczanka Chojnice i Kalisz - wynik 2-1

Chojniczanka Chojnice - Kalisz, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice a Kalisz wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-11-12 17:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Gole strzelali: M. Cegiełka 28' 1-0 T. Mikołajczak 31' 2-0 P. Giel 55' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 43' M. Grobelny 88' M. Cegielka 90'

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 18' A. Luszkiewicz 33' M. Borecki 35' D. Kaminski 44'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów natomiast Kalisz z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Dzisiaj wierni kibice śledzą potyczki ligi II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak M. Grolik M. Wysokinski nieprzerwanie sprawiają fantastycznym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe walki między zawodnikami okazują się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne faule, wspaniałe bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.