Dnia 2022-05-22 10:30 miał miejsce mecz Kalisz - Chojniczanka Chojnice: 2-3

Kalisz - Chojniczanka Chojnice 2-3. Dnia 2022-05-22 10:30 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 34. Zmierzyły się Kalisz i Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kalisz i Chojniczanka Chojnice wynik to 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: F. Karbowy 10' 0-1 S. Skrzypczak 17' 0-2 N. Zawistowski 27' 1-2 M. Borecki 37' 2-2 P. Czajkowski 65' 2-3

Żółte kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 41' N. Zawistowski 45' M. Gawlik 63' B. Putno 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Scislak 68' D. Scislak 78' S. Olszewski 89'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: D. Scislak 78'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak A. Luszkiewicz D. Scislak raz za razem sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. Bardzo często obserwujemy wyjątkowe gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East. Kalisz i Chojniczanka Chojnice jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.