Spotkanie między Tychy 71 i Chojniczanka Chojnice na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-11-11 17:00 - końcowy wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Chojniczanka Chojnice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-11-11 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: S. Stróżyński 77' 0-1 W. Żytek 90' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: W. Zytek 21' M. Manka 52' K. Machowski 74' T. Malec 84'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 19' P. Czajkowski 57' B. Kalinkowski 76' M. Kuchta 89'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania - T. Marciniak. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie a Chojniczanka Chojnice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak W. Zytek M. Bartosiak nierzadko zaserwowały własnym fanom wiele emocji. Bardzo często trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między drużynami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Warto więc oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Tychy 71 oraz Chojniczanka Chojnice i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.