Spotkanie SKRA Częstochowa kontra Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion GKS-u

SKRA Częstochowa kontra Chojniczanka Chojnice wynik meczu 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-07-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: F. Kozłowski 3' 1-0 D. Hilbrycht 51' 2-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 47'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 48' M. Mikolajczyk 56' P. Czajkowski 70'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak B. Babiarz M. Bartosiak raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. SKRA Częstochowa i Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.