Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów, wynik końcowy 0-2

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice a Chrobry Głogów wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-07-31 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Steblecki 44' 0-1 M. Bochnak 53' 0-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 10' L. Wolsztynski 46' L. Wolsztynski 51'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 14' S. Steblecki 35'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: L. Wolsztynski 51'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów natomiast Chrobry Głogów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak T. Mikolajczak J. Kuzdra stale serwują kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami okazują się zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze nudne. Regularnie obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, ostre faule, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Chojniczanka Chojnice oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.