Mecz Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce, wynik 3-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-09-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: S. van Huffel 24' 1-0 S. Skrzypczak 39' 2-0 M. Cegielka 78' 3-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Broda 45' S. van Huffel 64'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 32' W. Trochim 64'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Coraz częściej fani śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny i zawodnicy jak K. Broda M. Piotrowski raz za razem serwują swoim fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.