Mecz między Hutnik Kraków i Chojniczanka Chojnice na stadionie Stadion Suche Stawy - wynik końcowy 0-2

Hutnik Kraków kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków oraz Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-09-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się Hutnik Kraków i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: B. Szczepanek 46' 0-1 W. Szumilas 85' 0-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 16' J. Marcinkowski 44' D. Kubowicz 64' M. Glogowski 67' M. Wrobel 80' K. Lelek 83'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Szczytniewski 20' P. Giel 44' P. Kolesar 74'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak D. Zawadzki S. Szczytniewski raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Zdarzają się nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Hutnik Kraków oraz Chojniczanka Chojnice oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Suche Stawy.