Chojniczanka Chojnice kontra Ruch Chorzów, wynik meczu: 0-1

Dnia 2023-03-10 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Chojniczanka Chojnice oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: D. Szczepan 45' 0-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: F. Karbowy 60' D. Niepsuj 67' G. Bukhal 85'

Żółte kartki Ruch Chorzów: A. Plaskowski 76' P. Baranowski 78'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter meczu - G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Kibice śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak F. Karbowy A. Plaskowski częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Chojniczanka Chojnice oraz Ruch Chorzów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.