Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice odbyło się spotkanie Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom: 1-4

Emocjonujące starcie w ramach 32. kolejki II Ligi - East miało miejsce na Stadionie Miejskim w Chojnicach, gdzie miejscowa Chojniczanka Chojnice zmierzyła się z Polonią Bytom. Mecz, który odbył się w sobotę 11 maja, zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 4:1. Już w pierwszej połowie Polonia Bytom zaprezentowała skuteczność, zdobywając bramkę, co pozwoliło im na przejęcie inicjatywy, którą następnie utrzymali przez resztę spotkania.

Chojniczanka Chojnice 1-4 Polonia Bytom

Mecz pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice a Polonia Bytom odbył się na Stadionie Miejskim w Chojnicach w ramach 32. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym spotkania był R. Rzucidło.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele bramek, jednak to goście jako pierwsi otworzyli wynik spotkania. T. Gajda, strzelec bramki dla Polonii, umieścił piłkę w siatce tuż przed przerwą, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0.

Po zmianie stron Polonia Bytom kontynuowała swoją skuteczną grę. K. Andrzejczak podwyższył prowadzenie gości w 57. minucie, a następnie L. Zieliński i F. Żagiel zdobyli kolejne bramki dla Polonii, ustalając wynik na 4-0.

Chojniczanka Chojnice starała się jeszcze o reakcję i udało im się zdobyć honorowego gola za sprawą H. Vitalucciego w 85. minucie, jednak nie był to już wpływ na losy spotkania.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zdecydowanie Polonii Bytom 4-1. Obie drużyny zebrały kilka żółtych kartek, a zawodnicy J. Golinski, D. Banach oraz V. Sabala z Chojniczanki oraz L. Zieliński, K. Wojtyra i D. Konieczny z Polonii zostali ukarani reprezentatywnie w swoich drużynach.

Następne mecze dla Chojniczanki Chojnice to starcia z Pogonią Siedlce i dwukrotnie z Olimpią Elbląg. Natomiast Polonia Bytom zmierzy się z Lechem Poznań II oraz kolejnymi rywalami.