Mecz Nieciecza - Chojniczanka Chojnice, wynik końcowy 2-2

W dniu 2022-09-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się Nieciecza oraz Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza a Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: T. Poznar 22' 1-0 T. Poznar 29' 2-0 S. Skrzypczak 82' 2-1 T. Mikołajczak 89' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Blachewicz 49' D. Pietraszkiewicz 52' D. Pietraszkiewicz 65' K. Spiewak 86'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 70'

Czerwone kartki Nieciecza: D. Pietraszkiewicz 65'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania - M. Złotnicki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Dzisiaj liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Blachewicz K. Kasperowicz wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że widowiska nas nudzą. Obserwujemy brutalne faule, wspaniałe bramki i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nieciecza oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.