Mecz między Chojniczanka Chojnice oraz Tychy 71 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: wynik 2-2

Chojniczanka Chojnice kontra Tychy 71, wynik końcowy 2-2. Dnia 2022-07-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice a Tychy 71 wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: D. Rumin 9' 0-1 S. Skrzypczak 10' 1-1 M. Grolik 26' 2-1 K. Wołkowicz 78' 2-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 43' L. Wolsztynski 75' M. Mikolajczyk 90'

Żółte kartki Tychy 71: A. Dominguez 85' D. Rumin 87'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak P. Czajkowski A. Dominguez częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między drużynami bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż widowiska nas nudzą. Często obserwujemy nieczyste faule, spektakularne asysty czy bramki dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Chojniczanka Chojnice i Tychy 71 i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.