Spotkanie między Chojniczanka Chojnice i Pogoń Grod. Mazowiecki dnia 2022-05-07 17:30 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: wynik końcowy 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Chojniczanka Chojnice a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-05-07 17:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: M. Gładysz 85' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Mikolajczyk 49' D. Scislak 78'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. F. Sarmiento 37' M. Gladysz 53' R. Zembrowski 70' R. Zembrowski 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 90'

Główny sędzia meczu - P. Horożaniecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Kalisz i Kalisz a Pogoń Grod. Mazowiecki z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Mikolajczyk J. F. Sarmiento raz za razem zaserwowały wyborowym fanom wiele emocji. Walki między zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Chojniczanka Chojnice oraz Pogoń Grod. Mazowiecki w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.