Mecz Chojniczanka Chojnice vs Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 1-3

W dniu 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Garbarnia Kraków wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: M. Feliks 33' 0-1 D. Morys 70' 0-2 M. Grolik 73' 1-2 M. Feliks 84' 1-3

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. van Huffel 36' S. Olszewski 45' M. Bartosiak 53'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: W. Szywacz 9' D. Nakrosius 14' K. Duda 52' D. Morys 65' W. Slomka 89'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Kalisz natomiast Garbarnia Kraków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wieczysta Kraków i Wigry Suwałki.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak S. van Huffel W. Szywacz raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między drużynami futbolowymi zdarzają się nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki statyczne. Nieprzerwanie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, wyśmienite asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Chojniczanka Chojnice oraz Garbarnia Kraków oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.